Скільки часу треба замочувати горіхи

Зміст

Горіхи- смачний та корисний продукт, який часто присутній у нашому раціоні. Він використовується як і інгредієнт у приготуванні багатьох страв, так і як самостійний елемент вживання. Горіхи мають багато поживних елементів, що поліпшують стан нашого здоровʼя. Та перед тим як їсти цей продукт, багато хто обирає метод замочування. Скільки ж часу і як правильно потрібно замочувати горіхи, ми пояснимо у нашій статті.

Чому потрібно замочувати горіхи

Замочування горіхів є необовʼязковим процесом перед їх вживанням. Проте більшість людей робить це через наступні причини.

  1. Мʼяка текстура. Деякі сорти горіхів від природи є доволі жорсткими чи твердими в їх звичайному стані. Метод замочування робить їх більш мʼякими та зручнішими для вживання.
  2. Видалення антиживильних речовин. В процесі замочуванні горіхів зменшується кількість антиживильних речовин, які містяться в певних видах горіхів. Тим самим поліпшується перетравлення цього продукту та смак.
  3. Економія часу на приготування. Якщо ви плануєте використовувати горіхи у приготуванні, замочування значно скоротить вам час. За допомогою збільшення вологи, горіхи стануть більш обʼємними та зручними для використання їх у кулінарії.
  4. Активація ферментів. При замочуванні відбувається дія активації різних ферментів, що містяться в горіхах. Тим самим ви збільшуєте користь цього продукту та полегшуєте процес його переварювання. 
  5. Зниження алергенів. Ні для кого не секрет, що горіхи вважаються сильним алергеном для багатьох людей. Замочування допоможе зменшити кількість алергенів у цьому продукті, тим самим знизивши ризик виникнення алергії.
  6. Покращення смаку та аромату. Замочування покращує смак та аромат горіхів, роблячи їх більш приємними для використання та вживання.

Скільки часу треба замочувати горіхи

Час замочування найчастіше варіюється від сорту та розміру горіхів, тому важко визначити точну кількість годин. Деякі види горіхів вимагають тривалого замочування, тоді як інші можуть бути готовий за зовсім короткий проміжок часу.

Вид горіхівЧас замочування
Кешʼю, бразильські горіхи2-4 години
Грецькі горіхи4-6 годин
Волоські горіхи4-8 годин
Горіхи кедра6-8 годин
Фундук 8 годин
Мигдальні горіхи8-12 годин

Поради, як краще замочувати горіхи

Правильна температура води

Рекомендується обирати холодну або теплу температуру води для замочування горіхів. При використанні гарячої води втрачається більша кількість поживної вартості продукту. Проте, якщо ви плануєте використовувати горіхи як додатковий інгредієнт чи прикрасу для певної страви, не ставлячи в пріоритет збереження всієї користі харчу, гаряча вода допоможе прискорити процес замочування.

Добавки у воду

Вважається, що додавання солі у воду допомагає знищити антиживильні речовини у горіхах. Також, багато хто додає лимонний сік чи інші добавки для покращення смаку. 

Спосіб використання горіхів

При роздумах чи витрачати час на замочування горіхів, варто керуватися остаточною ціллю їх використання. Наприклад, якщо ви плануєте в подальшому готувати з них певні молочні напої, такі як мигдальне молоко, тоді замочування є обовʼязковим процесом. Адже воно допоможе отримати більше соку та смаку.

Власні уподобання

Термін замочування може варіювати залежно від рецепту чи власних вподобань. Люди, які люблять більш тверді горіхи, замочують їх меншу кількість часу. Й відповідно з потребою мʼякості продукту процес відбувається навпаки.

Важливо зазначити, що замочування горіхів є необовʼязковим етапом, проте рекомендуючим. У будь-якій справі звʼязаной з їжею варто покладатися на власні уподобання та інтереси.

Питання-відповіді

Скільки часу потрібно замочувати мигдаль?

Час замочування цього горіху варіюється від 8 до 12 годин.

Чим корисні горіхи?

Горіхи наділені багатьма корисними елементами, що покращують стан нашого здоровʼя. Вони мають антиоксидантну дію, а також містять багато потрібних вітамінів для людського організму.

Чи являються горіхи алергеном?

Так, горіх є сильним алергеном. Вживання цього продукту завжди повинно бути контрольованим та не в великій кількості.

Цю сторінку знаходять по таким запитам:
Чому потрібно замочувати горіхи, як краще замочувати горіхи, Скільки часу треба замочувати горіхи, Чому горіхи потрібно замочувати у воді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *