Рекламні витрати в Google зростають всупереч АІ-технологіям

Зміст

Незважаючи на активне впровадження нововведень на базі ШІ, ринок реклами в Google продовжує розвиватися. Хоча загальне зростання витрат сповільнилося, шопінг-реклама, пошукові оголошення та кампанії PMax продовжують залишатися стабільними, а ціна за клік збільшується.

Особливості витрат на рекламу в Гугл

У 3-му кварталі поточного року витрати на рекламні оголошення в Гугл пошуку стали більшими на 11% порівняно з минулим роком. Це є свідченням стійкості ринку, незважаючи на активне використання нових функцій зі штучним інтелектом. Хоча темпи зростання стали більшими на 14%, ніж у 2-му кварталі, кількість кліків, як і раніше, стабільна. А ось зростання СРС склало 8%, що на 4% менше, ніж минулого кварталу.

Як зменшити витрати на рекламу в Google Ads читайте тут.

Шопінг-реклама

Одним з найефективніших інструментів ринку, як і раніше, є шопінг-реклама, витрати на яку в 3-му кварталі поточного року збільшилися на 16%. На 6% збільшився обсяг кліків, це перевищило минулі показники. Але зростання ціни за клік у торгових кампаніях стало трохи повільнішим. Це може бути показником того, що бюджет тепер використовується більш ефективно.

Конкуренція на ринку

У шопінг-рекламі все ще лідирує Amazon, частка якого становить 58%. Порівняно з минулим кварталом, цей показник на 5% зменшився. На друге місце вийшов Walmart, частка якого становить 22%. Temu свої позиції здав. Великим ритейлерам онлайн-реклама, як і раніше, цікава.

Радимо прочитати статтю «Використання нейромереж для створення контенту» у AffCommunity

PMax і зміни

Багато торгових марок використовують у своїх рекламних стратегіях компанії PMax. Рівень їхнього використання в 3-му кварталі серед шопінг-рекламодавців на один відсоток перевищив показник минулого кварталу і склав 92%. Нешопінгові кампанії займають тепер 29% усіх витрат у PMax. Це є свідченням збільшення інтересу до різних форматів реклами.

Як впливають нововведення Google AI?

У минулі роки багато рекламодавців були занепокоєні впровадженням у Гугл штучного інтелекту. Але тепер ситуація змінилася. Трохи знизився мобільний CTR щодо небрендованих ключових слів, однак на початок осені він повернувся на минулий рівень. Шопінгова реклама на мобільних демонструє позитивні результати: у проміжок із середини весни до початку осені CTR збільшився на 14%.

Результат: стабільність за часів змін

Хоча витрати на рекламу в Гугл почали зростати повільніше, кампанії PMax і шопінг-реклама все ще вирізняються стабільністю та ефективністю. У цій галузі все ще утримують пальму першості великі ритейлери. Вплив інновацій від Google AI вже набагато менший, ніж на початку. В умовах змін на ринку максимальні результати продовжують показувати шопінг-реклама і мобільні пристрої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *