Про смаки не сперечаються

Про смаки не сперечаються
Зміст

Українці давно полюбили японські страви. Вони екзотичні, оригінальні та дуже різноманітні. Разом з тим, коштують зовсім недорого. Саме тому так часто споживачі замовляють суші Київ. Втім, варто зазначити, що страви, які подобаються українцям, зовсім не смакують японцям, які є справжніми поціновувачами суші й більш поважають традиційні рецепти. Які ж роли вони зовсім не споживають чи замовляють дуже рідко?

  • З авокадо

Це популярний інгредієнт, який часто додають у суші за межами Японії, особливо в західних країнах. Однак у традиційній японській кухні він використовується вкрай рідко.

  • З крем-сиром

Компонент традиційно кладуть у роли Філадельфія, але не застосовують у класичних японських рецептах.

  • З великою кількість інгредієнтів

Традиційні рецептури відрізняються мінімалізмом і простотою. Роли, які містять багато різних компонентів, соусів і начинок, як наприклад «Дракон» не надто популярні в Японії.

Також не користуються попитом суші:

  • З копченою рибою

Українцям вона добре смакує, а японці надають перевагу сирій рибі чи морепродуктам.

  • З фруктами

В Японії не прийнято додавати їх до суші, хоча страви з манго або полуницею легко можна знайти в деяких міжнародних ресторанах.

  • З великою кількістю соусів

Японці вважають, що соєвий соус, васабі й маринований імбир мають бути використані в невеликих кількостях, щоб підкреслити, а не приховати смак риби. Суші, які рясно поливаються соусами, не популярні в цій країні.

Які суші не подобаються європейцям

Смаки європейців геть інші, ніж у японців. Загалом, в Європі не люблять страви, які містять інгредієнти з сильним запахом, такі як деякі види морепродуктів або ферментовані компоненти. Надмірна екзотичність геть не приваблює їх, як от суші з натто. Що це за продукт? Натто – ферментовані соєві боби з дуже специфічним запахом і слизькою текстурою. Вони є делікатесом у Японії, але їх сильний запах і незвична консистенція відверто відштовхуючі.

Не смакують і суші з сирою рибою. Хоча продукт входить до традиційних рецептур, але європейцеві складно подолати неприязнь. Вона може бути пов’язана зі страхом перед можливими паразитами або виникає через неприйняття сирої їжі. Також специфічний смак і текстуру має ікра морського їжака. Цей делікатес може здаватися занадто екзотичним і неприємним для багатьох людей. Не всі європейці його можуть оцінити. Не до вподоби їм і страви з кальмаром, який здається надто жорстким, а тим паче суші з риби фугу, адже споживати їх надто ризиковано, через можливу токсичність основного компонента.

Чому споживачі не люблять суші з сирою рибою

У багатьох європейських культурах відсутні традиції, що передбачають вживання сирої риби. Звичка їсти цей продукт у вареному, запеченому або смаженому вигляді робить сирий варіант незвичним і малопривабливим. Він має специфічну текстуру й смак, які можуть бути неприйнятними для деяких людей, особливо якщо вони звикли до іншого типу продукту. Сира риба є слизькою або м’якою, що не завжди сприймається позитивно.

Ідея вживання сирої риби може викликати неприязнь у деяких людей через культурні чи психологічні особливості. Не останнє місце займають побоювання щодо можливого ризику появи захворювань, пов’язаних зі споживанням такого продукту. Паразити та бактеріальні інфекції – це потенційна загроза, але ніхто не хоче, щоб вона перетворилася на реальну.

Існує чимало різновидів суші, що здатні задовольнити найвибагливішого гурмана. В Японії їх полюбляють споживати в ресторанах, а в Україні – замовляють в БагатоЛосося. Які страви вам подобаються найбільше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *