Популяризація суші в нашій країні призвела до відкриття нами ресторану Арасака. Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітне суші-меню, а також новинки. Доставка суші Київ за адресою, а також по Дарницькому району, дає змогу насолодитися улюбленою стравою вдома або в офісі, замовивши класичні або фірмові суші на arasaka.com.ua.
У нас працюють професійні шеф-кухарі з досвідом, які готують суші з дотриманням традиційної рецептури і технології приготування, використовуючи свіжі та якісні продукти.
Багато хто думає, що приготувати суші не складає труднощів. Певною мірою все вірно, але існує багато нюансів, які необхідно знати, щоб зробити правильні суші, що володіють вишуканими смаковими якостями. Дізнатися про всі тонкощі можна тільки під час навчання.
Що дає навчання
До сушистів висуваються досить високі вимоги. Як правило, цю професію обирають творчі особистості, які мають гарний смак і бажання не тільки смачно нагодувати, а й оригінально і незвично оформити подачу.
Професійний суші-шеф, який пройшов навчання, є фахівцем не тільки в приготуванні традиційних суші або ролів. Його здібності дають змогу створювати справжні шедеври, шляхом експериментування зі смаками. Але при цьому, кухар відповідальний за кожен з приготованих суші або ролів.
Згідно з традиціями, навчання приготуванню суші триває протягом декількох років. Але насправді вчитися сушисти не перестають ніколи, оскільки вони постійно розвиваються, вдосконалюють свої знання, виходячи з нових віянь, використовуючи в розвитку досвід відомих кухарів. Від професійності залежать не тільки смакові якості суші, а й їхній зовнішній вигляд. Як то кажуть, хороший суші-кухар – це репутація ресторану, його імідж.
Сушистів навчають правильно варити рис, обробляти рибу. Навчання дає змогу майбутньому суші-кухарю опанувати техніку заточування спеціального японського ножа. І вчитися цього потрібно досить довгий час. Мало вміти робити суші. Дуже важливим є правильна нарізка риби, що виконують тільки тим ножем, який підготували самостійно. Також важливо знати жирність і текстуру різних видів риби.
Також під час навчання кухарі вивчають історію Японії, правилами етикету та сервірування столу, знайомляться з особливостями кухні цієї країни. І тільки пропрацювавши в ресторанах від 10 років і більше, кухареві може бути присвоєна кваліфікація “суші-шеф”. Щоб досягти цього звання, як новачки, так і досвідчені сушисти не просто роблять суші, а розвиваються у своїй професії.