Кава Лавацца у світових кав’ярнях як зразок якості

Кава Лавацца у світових кав'ярнях як зразок якості
Зміст

Lavazza входить до числа брендів, які знайомі кожному кавоманові на планеті. Це й не дивно, адже «джерела» знаменитої італійської торгової марки беруть свій початок ще з кінця 19 століття. З того часу компанія лише зміцнювала свій авторитет, розширювала асортимент та географію продажів.

У наш час кава Лавацца є своєрідним зразком універсальної якості. Вона однаково гарна як для спеціалізованих кав’ярень, так і домашнього приготування. У чому ж секрет такої особливої популярності? Нижче ми розповімо про особливості її виробництва та різноманітність продуктів.

Як народжується якість

Лавацца знаменита насамперед своїми технологічними нюансами виробництва. Хороша кава може вийти тільки з якісних зерен. Саме тому компанія дуже відповідально підходить до етапу збирання зернового матеріалу. Щоб напій мав однорідний та багатий смак, з кавових дерев збираються лише ягоди з певним ступенем зрілості.

Зернова кава Lavazza Crema e Aroma

Подальше транспортування зерен здійснюється у спеціально призначених для цього контейнерах. В них підтримуються певні показники:

  • температура;
  • вологість;
  • мікроклімат.

Завдяки цьому на виробництво потрапляють свіжі та цілі ягоди. У ході підготовки до обробки зерна ще раз відбираються – цього разу із застосуванням оптичного датчика. Він калібрує їх за габаритами, щоб в упаковці потім були зерна лише одного розміру.

Досить важливою стадією є обсмажування. Тут компанія також має свою «фішку» – конвекційний метод обробки. Разом з обсмажуванням на зерна подається гаряче повітря, що додатково забезпечує однорідний колір.

Смакові нюанси   

Кава в кав’ярні зазвичай цінується за те, що там вона зазвичай смачніша та оригінальніша. Цим критеріям Lavazza відповідає на 100%. Її унікальні бленди та купажі відомі кожному бариста. Наприклад Oro, один з найпопулярніших продуктів, є купажем з шести різних видів арабіки. Причому зерна для нього поставляються з різних континентів. Це дозволяє створити напій з унікальними смако-ароматичними параметрами. Адже, як відомо, африканська арабіка відрізняється від південноамериканської і ароматом, і відтінками післясмаку. І якщо їх грамотно поєднати у певних пропорціях, то виходить кава із багатим смаковим профілем. Придбати оригінальний Oro можна тут.

Зернова кава LAVAZZA Qualita ROSSA 1 кг

Для Tierra змішуються зерна із плантацій Перу, Колумбії та Гондурасу. Через це у продукту також свій особливий смак, який відрізняється від моносортів. Причому Tierra ще й по-особливому обсмажується – у повільному темпі. Завдяки цьому смак має яскраво виражені нотки карамелі та шоколаду.

Характерною особливістю Лавацца, за яку її багато хто так любить, є наявність красивої та стійкої пінки золотистого кольору. На це впливають особливості обсмажування та помелу. Особливо приваблива пінка виходить в еспресо.

Що стосується блендів, то варто виділити Crema e Gusto та Qualita Rossa. У них змішані найкращі сорти робусти та високогірної арабіки з Центральної Америки та Африки. Це робить смак збалансованим у плані кислоти, гіркоти, терпкості та міцності. Наявність робусти не робить аромат менш приємним, а навпаки – тут він більш стійкий та інтенсивний. Такі продукти цінуються у кав’ярнях ще й за те, що на їх основі можна приготувати кавово-молочні напої та коктейлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *