Інвестуйте в найпопулярніші активи PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN, SHIB та ENA з Earn на EXMO.com

Зміст

Перетворіть свою любов до мемів на стабільний дохід з програмою Earn на EXMO.com! Заробляйте на найпопулярніших криптовалютах, які тепер доступні на платформі.

Earn: ваш ключ до пасивного доходу

З програмою Earn ви можете отримувати винагороду, оформивши підписку та заблокувавши свої криптовалюти на певний термін, від одного місяця. А тепер, з розширеним списком активів, ви можете збільшити свій прибуток ще більше!

Отримуйте стабільний дохід з популярних криптовалют:

  • Трендові мемкоїни: заробляйте відсотки на веселих, але прибуткових мемних монетах, таких як Pepe (PEPE), Shiba Inu (SHIB), Degen (DEGEN) та Floki Inu (FLOKI). Ці активи динамічно розвиваються та мають значне ком’юніті, що робить їх перспективними для інвестування.
  • Інноваційні активи: відкрийте для себе потенціал перспективних криптовалют, таких як токен управління ENA, який використовується в мережі Ethena в рамках екосистеми децентралізованих додатків Ethereum. ENA володіє широкими можливостями та може стати цінним активом у вашому портфелі.

Крім того, EXMO.com пропонує одні з найконкурентніших ставок на ринку:

Як оформити Earn-підписку

  1. Створіть акаунт на EXMO.com.
  2. Поповніть баланс PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN, SHIB або ENA чи придбайте монети у розділах Швидкі, Розширені торги чи розділ Купити криптовалюту.
  3. Перейдіть на сторінку Earn, виберіть PEPE, FLOKI, WIF, DEGEN, SHIB або ENA у списку активів та тип підписки Basic, Standard чи Advanced та натисніть “Почати”.

Зверніть увагу:

  • Ставка залежить від обраного активу, суму та типу підписки.
  • Ви можете скасувати підписку в будь-який час, але заморожені активи будуть доступні лише після закінчення поточного періоду підписки.
  • Якщо ви маєте нативний токен EXMO.com – EXMO Coin (EXM) –на балансі, ви можете отримати відпивещні ставки на усі ваші підписки за програмою Earn.

Не проґавте можливість отримувати пасивний дохід зі своїх криптоактивів – оформіть Earn-підписку сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *