Столове срібло – розкіш на вашому столі

Зміст

Столове срібло сьогодні не має належної популярності, такої як була в стародавні часи, тим не менш, варто звернути на них увагу. Така чашка с ложечкою, бокал чи таця зроблять інтер’єр вишуканим, стильним та дорогим.

Столове срібло доступне кожному

З давніх давен столове срібло (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/stolovoe-serebro/) використовувалось у звичайному житті, але тільки заможних людей. На столах вельмож можна було зустріти кубки для вина з гербом сім’ї, та сімейні ложки/виделки. Срібло – достатньо пластичний матеріал, тому майстри ювелірної справи можуть не обмежувати свою фантазію та робити, деколи, дійсно неймовірні речі.

В першу чергу, коли чуєш словосполучення «столове срібло», в голову приходять думки про ложечки та виделки, насправді ж сьогодні пропозиція в магазинах України значно ширше.

Які вироби з категорії «столове срібло» можна купити в магазині:

  1. Дитячий срібний посуд – частий подарунок на хрестини чи перший день народження, принаймні, срібна ложечка є майже в кожної дитини.
  2. Столові прибори – ложки, виделки та ножі. Такими речами приємно користуватись кожен день, та треба врахувати необхідність регулярного чищення за для блиску.
  3. Чашки та блюда – представлені в різних формах та розмірах, такий посуд перетворить чаювання у справжню церемонію. Якщо ви справжній поціновувач, то сьогодні у вас є змогу купити повноцінний сервіз (кількість предметів може бути різною).
  4. Інтер’єрні акценти зі срібла 925 проби – це можуть бути різноманітні підсвічники, вази та тарілки-підставки під дрібниці.

Ціна на столове срібло кардинально відрізняється від виробу до виробу, адже напряму залежить від кількості використаного матеріалу: звісно, що ложка важить менше за тацю, наприклад.

Нащо купувати срібні столові прибори

Насправді є багато причин купити столове срібло чи інший предмет інтер’єру з цього гарного сплаву:

  1. Розкіш – бокали, тарілки, підсвічники та столові прибори зі срібла 925 проби зроблять будь-яке застілля більш вишуканим та естетичним.
  2. Традиції: для деяких сімей використання столового срібла є традицією, коштовні сервізи передають від покоління до покоління. Якщо ви не маєте такої традиції, але хочете започаткувати, зараз саме час, магазини вас здивують асортиментом срібних приборів.
  3. Боротьба з мікробами – столові прибори та посуд з цього металу можуть зменшити або й зовсім позбавити їжу мікробів.
  4. Сріблення води – метод очищення, що є популярним досить давно. До речі, в магазині Золотий Стандарт можна придбати іонізатор для води. 

Виходить, що столове срібло є досить універсальним: можна попіклуватись про своє здоров’я і про статусність свого помешкання.

Срібний посуд та прибори в магазині Золотий Стандарт

Нетривіальний подарунок для дорогих вашому серцю людей – столове срібло. В магазині Золотий Стандарт (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) можна знайти і чарки, і бокали, і виделки з ложками. На сторінках каталогу є багато срібних ложечок з емалевими вставками, то ж можна обрати індивідуальний та оригінальний подарунок для малечі, наприклад, зі знаком зодіаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *